Kategorie
Uncategorized

Nocne zawody lipcowe-relacja

KOŁO PZW NR 47 GDYNIA PORT
    
WYNIKI W ZAWODACH NOCNYCH
    
JEZIORO KAMIEŃ 17-18 LIPCA 2021 r.
    
    
L.pImię i NazwiskoPunktyMiejsce
1Ziemba Robert73451
2Żurek Andrzej69802
3Stencel Paweł68403
4Sikorski Artur57504
5Młynarczyk Janusz42605
6Brylowska Gabriela41056
7Potrykus Zygfryd36407
8Ziemba Fabian 29608
9Drawc Łukasz27809
10Gorzela Krzysztof204010
11Czamajło Tomasz155511
12Boniecki Kajetan142512
13Drozd Grzegorz125013
14Michalski Adam75514
15Lewandowski Kosma58515
16Urbaniak Krzysztof52516
17Boniecki Janusz017
18Czwartnicki Mieczysław017
19Przychocki Marian017
20Przychocki Stanisław017
21Słowik Bernard017
22Rosiński Paweł017
Kategorie
Uncategorized

NOCNE ZAWODY WĘDKARSKIE – ZAPROSZENIE

Zarząd Koła PZW Gdynia Port serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na otwarte zawody gruntowe nocne „Noc Lipcowa 2021”.
W związku z zagrożeniem COVID -19 obowiązują zasady uczestnictwa w imprezach sportowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Termin zawodów: 17 – 18 lipca 2021 roku.
Dyscyplina zawodów: Metoda Gruntowa
Miejsce zbiórki: Stanica wędkarska koła nr 47 Gdynia Port nad jeziorem Kamień
ROZKŁAD JAZDY:
Dnia 17,07,2021
godz. 17.00 – zbiórka,
godz. 17.00 – 17.30 – odprawa, losowanie miejsc, wytyczne do zawodów, zapoznanie z regulaminem,
godz. 18.00 – rozpoczęcie zawodów,
Dnia 18,07,2021
godz. 8.00 – zakończenie zawodów
godz. 8.30 – poczęstunek
Po zawodach catering.
Następnie odbędzie się ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród i upominków.
Zapisy przyjmowane są do dnia 15 lipca 2021 roku włącznie, w formie sms, w treści nazwa zawodów oraz Imię i nazwisko.
Nr tel. 668-025-760 Mirosław Olender
Nr tel. 501-080-424 Krzysztof Kwasiborski
W treści sms prosimy podać nazwę zawodów oraz Imię i nazwisko uczestnika zawodów i opiekuna.
Z powodu ograniczonej ilości miejsc decyduje kolejność zgłoszeń zawodników.
Młodzież wyłącznie z opiekunem pełnoletnim.
Kategorie
Uncategorized

Nocne zawody wędkarskie koło Gdynia Port-wyniki

 Zawody nocne 19-20 czerwca 2021 r.
      
L.p.Nazwisko i Imiękołostanowiskopunktymiejsce
1Stencel Paweł721360001
2Drawc Łukasz47938602
3Chanowski Tomasz471438503
4Żurek Andrzej472435254
5Buszka Krzysztof47131355
6Młynarczyk Janusz471927856
7Kozłowski Przemysław47827157
8Brylowska Gabriela471227008
9Czamajło Tomasz471819309
10Ziemba Robert4721180010
11Gorzela Krzysztof4717145011
12Ziemba Fabian472090512
13Urbaniak Krzysztof47263513
14Duklas Jan472219014
15Zyśk Karol 10015
16Sychowski Dawid4711015
17Kowalewski Adrian447015
18Lewandowski Kosma4723015
19Jałtuszewski Mikołaj473015
20Topolski Mirosław474015
21Przychocki Stanisław475015
22Przychocki Marian476015
Kategorie
Uncategorized

Zawody gruntowe „Noc czerwcowa” – zaproszenie

Zarząd Koła PZW Gdynia Port serdecznie zaprasza wszystkich członków na
Zawody Gruntowe  „Noc Czerwcowa 2021”.

W związku z zagrożeniem COVID -19 obowiązują zasady uczestnictwa w imprezach sportowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Termin zawodów: 19 – 20 czerwca 2021 roku.
Dyscyplina zawodów: Metoda Gruntowa
Miejsce zbiórki: Stanica wędkarska koła nr 47 Gdynia Port nad jeziorem Kamień
ROZKŁAD JAZDY:
Dnia 19,06,2021
godz. 17.00 – zbiórka,
godz. 17.00 – 17.30 – odprawa, losowanie miejsc, wytyczne do zawodów, zapoznanie z regulaminem,
godz. 18.00 – rozpoczęcie zawodów,
Dnia 20,06,2021
godz. 9.00 – zakończenie zawodów
Po zawodach catering.
Następnie odbędzie się ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród i upominków.
Zapisy przyjmowane są do dnia 17 czerwca 2021 roku  włącznie, w formie sms, w treści nazwa zawodów oraz Imię i nazwisko 
Nr tel. 668-025-760  Mirosław Olender
Nr tel. 501-080-424  Krzysztof Kwasiborski
W treści sms prosimy podać nazwę zawodów oraz Imię i nazwisko uczestnika zawodów i opiekuna.
Z powodu ograniczonej ilości miejsc decyduje kolejność zgłoszeń zawodników.
Młodzież wyłącznie z opiekunem pełnoletnim.
Kategorie
Uncategorized

Spławikowe Mistrzostwa koła-wyniki

WYNIKI KATEGORIA: SENIOR

Nazwisko i Imię

STANOWISKO

WYNIK

MIEJSCE

Młynarczyk Janusz

14

4280

1

Drawc Łukasz

6

4065

2

Żurek Andrzej

5

3905

3

Rosiński Jakub

10

2100

4

Ziemba Robert

4

1660

5

Buszka Krzysztof

1

1185

6

Gorzela Krzysztof

3

1145

7

Chanowski Tomasz

19

995

8

Brylowska Gabriela

16

820

9

Przychocki Stanisław

2

750

10

Czamajło Tomasz

18

665

11

Urbaniak Krzysztof

13

475

12

Tomala Bogdan

15

235

13

Sikorski Artur

20

0

14

Topolski Mirosław

17

0

14

Rosiński Paweł

12

0

14

WYNIKI KATEGORIA: JUNIOR

L.p

Imię i Nazwisko

Numer stanowiska

Waga

Miejsce

1

Ziemba Fabian

11

825

1

2

Matukiewicz Karol

7

725

2

3

Hetmańczyk Szymon

8

590

3

4

Borkowski Adam

9

270

4

Kategorie
Uncategorized

Spławikowe Mistrzostwa koła-zaproszenie

Zarząd Koła PZW Gdynia Port serdecznie zaprasza wszystkich członków na „Spławikowe Mistrzostwa Koła 2021”.
W związku z zagrożeniem COVID -19 obowiązują zasady uczestnictwa w imprezach sportowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Kategoria wiekowa:
-senior,
-młodzież,
Termin zawodów: 22 maja 2021 roku.
Dyscyplina zawodów: Metoda spławikowa
Miejsce zbiórki: Plaża. Zjazd z drogi głównej koło krzyża (stanowiska 6.7.8 )
Obok tablicy ogłoszeń
ROZKŁAD JAZDY:
godz. 7.00 – zbiórka,
godz. 7.00-7.30 – odprawa, wytyczne do zawodów, zapoznanie z regulaminem,
godz. 8.00 – rozpoczęcie zawodów,
Zakończenie zawodów ok. godziny 12.00
Po zawodach spotkanie w Stanicy wędkarskiej koła nr 47 Gdynia Port nad jeziorem Kamień tam będzie catering.
Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród i upominków.
Zapisy przyjmowane są do dnia 20 maja 2021 roku włącznie, w formie sms, w treści nazwa zawodów oraz Imię i nazwisko (tylko członkowie koła),
Nr tel. 668-025-760 Mirosław Olender
Nr tel. 501-080-424 Krzysztof Kwasiborski

Z powodu ograniczonej ilości miejsc decyduje kolejność zgłoszeń zawodników.
Młodzież wyłącznie z opiekunem pełnoletnim.

Kategorie
Uncategorized

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2021

Zarząd Koła PZW Gdynia Port serdecznie zaprasza wszystkich członków na „Spinningowe Mistrzostwa Koła 2021”.
W związku z zagrożeniem COVID -19 obowiązują zasady uczestnictwa w imprezach sportowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Kategoria wiekowa:
-senior,
-młodzież,

Termin zawodów: 1 maja 2021 roku.

Dyscyplina zawodów: Metoda spinningowa.

Miejsce zbiórki: Stanica wędkarska koła nr 47 Gdynia Port nad jeziorem Kamień

ROZKŁAD JAZDY:

godz. 7.00 – zbiórka,
godz. 7.00-7.30 – odprawa, wytyczne do zawodów, zapoznanie z regulaminem,
godz. 7.30 – rozpoczęcie zawodów,

Po zawodach catering.
Następnie odbędzie się ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród i upominków.

Zapisy przyjmowane są do dnia 27 kwietnia 2021 roku  włącznie, w formie sms, w treści nazwa zawodów oraz Imię i nazwisko (tylko członkowie koła),
Nr tel. 668-025-760  Mirosław Olender
Nr tel. 501-080-424  Krzysztof Kwasiborski
W treści sms prosimy podać nazwę zawodów oraz Imię i nazwisko uczestnika zawodów i opiekuna.
Z powodu ograniczonej ilości miejsc decyduje kolejność zgłoszeń zawodników.
Młodzież wyłącznie z opiekunem pełnoletnim.

Kategorie
Uncategorized

ZMIANA ZASAD WNOSZENIA SKŁADEK PZW

Składki PZW 2021

Ze względu na dużą absencję pracowników spowodowaną pandemią COVID-19 składki PZW 2021 będę przyjmowane w sklepie Wedkarski.com (Gdańsk, ul. Kartuska 213) od poniedziałku do czwartku.
W piątki i soboty nie będzie możliwości wniesienia składek.
Przed wizytą w sklepie prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności znaczków pod numerem:
58 585 81 81
Ze względu na dużą absencję pracowników spowodowaną pandemią COVID-19 składki PZW 2021 będę przyjmowane w sklepie Wedkarski.com (Gdynia, ul. Łużycka 1/3) od poniedziałku do piątku (piątek tylko do godziny 14) .
W soboty nie będzie możliwości wniesienia składek.
Przed wizytą w sklepie prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności znaczków pod numerem:
58 600 83 84

Za utrudnienia przepraszamy

Zarząd Koła Gdynia Port nr 47

Kategorie
Uncategorized

OBÓZ WĘDKARSKI Z SPORTFUN

Miejsce:

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W OĆWIECE, lokalizacja 5 km od Biskupina, 6 km od Wenecji, 34 km od Gniezna. Teren otoczony jest lasami i sąsiaduje bezpośrednio z jeziorem Oćwieckim.

Wejdź na stronę ośrodka:

http://biskupin.info.pl

Termin:

16/08/2021 – 25/08/2021 (10 dni, 9 noclegów) 

Zakwaterowanie: Pokoje 3-6 os z pełnym węzłem sanitarnym

Grupy wiekowe:

7 – 11 lat 

12 – 16 lat

Wyżywienie:

*śniadanie,

*obiad,

*podwieczorek, *kolacja.

Cena zawiera:

*zakwaterowanie,

*wyżywienie,

*kadrę opiekuńczo – wychowawczą,

*opiekę instruktorską,

*opiekę ratownika wodnego,

*ubezpieczenie NNW,

*transport autokarowy z Rumi i okolic,

*wodę bez ograniczeń,

*wszystkie niżej wymienione atrakcje.

Atrakcje:

*codzienne zajęcia wędkarskie,

*strzelanie z wiatrówki– nauka postaw strzeleckich i umiejętności celowania,

*Archery Tag – bitwy łucznicze,

*paintball,

*gra nocna, 

*ognisko z kiełbaskami,

*zajęcia łucznicze – nauka strzelania z łuku klasycznego i bloczkowego,

*gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, badminton, *gry integracyjne i planszowe.

Cena: 1750 PLN

Oferujemy następujące zniżki:

  • 5% dla rodzeństwa, stałych klientów oraz za polecenie (dla osoby polecającej i poleconej),
  • 10% dla posiadaczy KDR.
  • 10% dla członków koła PZW nr 47 Gdynia Port.

Zniżki mogą być łączone, jednak maksymalny rabat wynosi 10%.

Kontakt:

Tel: +48 602 502 859

Mail: biuro@sportfun.pl

Kategorie
Uncategorized

Odwołane podlodowe Mistrzostwa koła

KOMUNIKAT NR 3

Zarząd koła Gdynia Port odwołuje zawody o Mistrzostwo koła w dyscyplinie podlodowej, które były zaplanowane na dzień 20 lutego 2021 roku.

Powodem odwołania zawodów są między innymi: niepewny stan lodu, wysoka powłoka śniegu na lodzie, problemy logistyczne związane z dojazdem oraz parkowaniem pojazdów.

Zdjęcia pokrywy lodowej na jeziorze Kamień wykonano w dniu 13.02.2021 r.
Zdjęcia pokrywy lodowej na jeziorze Kamień wykonano w dniu 13.02.2021 r.
Zdjęcia pokrywy lodowej na jeziorze Kamień wykonano w dniu 13.02.2021 r.

KOMUNIKAT NR 2

Zarząd koła PZW Gdynia Port informuje, że z powodu nieodpowiedniej pokrywy lodowej na jeziorze Kamień istnieje duże prawdopodobieństwo odwołania zawodów lub zmiany miejsca rozegrania Mistrzostw koła.  Prosimy o regularne sprawdzanie komunikatów dotyczących zawodów.

Zdjęcia pokrywy lodowej na jeziorze Kamień wykonano w dniu 13.02.2021 r.


Zarząd koła PZW Gdynia Port zaprasza do udziału.

Program Mistrzostw Koła nr 47 Gdynia-Port w dyscyplinie podlodowej w dniu 20.02.2021r rozgrywanych w kategorii senior-junior

8:00 Zbiórka zawodników (stanica Koła Kamień ul. Jeleńska)
8:00-8:30 Odprawa
8:30 Rozpoczęcie zawodów
11:30 Zakończenie zawodów kategorii Junior
12:30 Zakończenie zawodów kategorii Senior
12:30-13:00 Poczęstunek przy ognisku
13:00-13:30 Wyłonienie zwycięzców – wręczenie nagród
13:30 Zakończenie zawodów

Zapisy przyjmowane są w formie sms (tylko członkowie koła)
Nr tel. 668-025-760 – Mirosław Olender
Nr tel. 501-080-424 – Krzysztof Kwasiborski

Zarząd koła zastrzega sobie prawo odwołania zawodów ze względów na grubość pokrywy lodowej

W zawodach obowiązują bezwzględnie zasady bezpieczeństwa związane z COVID-19

Ze względu na sytuację pandemiczną Zarząd koła zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy.