Maraton wędkarski parami-relacja

Maraton wędkarski za nami…

W dniach 16-18 czerwca 2023 roku odbyła się po raz pierwszy w historii koła PZW nr 47 Gdynia Port impreza sportowo-rekreacyjna „Maraton Wędkarski Parami” Zawody odbyły się nad jeziorem Kamień, którego opiekunem jest nasze koło PZW.

Zawodnicy zadowoleni, impreza chyba się przyjęła. Formuła startu w parach przypadła do gustu zawodnikom. Chociaż dla organizatorów zawodów było to nowe doświadczenie i wyzwanie aby jak najlepiej zrealizować projekt, który na siebie przyjęli. Nastrój pikniku udzielił się wszystkim uczestnikom imprezy. Organizatorzy zawodów zapewniali ciepłe posiłki, dostarczane na stanowiska zawodników. Tradycyjnie poczęstunek był też na rozpoczęcie i zakończenie zawodów.

Całe zawody wygrała drużyna w składzie: Fabian Ziemba, Robert Ziemba.

Pozostałe ekipy również walczyły do ostatnich minut tych dwudniowych zmagań…

 

Aktualna klasyfikacja GPx koła PZW nr 47 Gdynia Port w 2023 roku>>>KLIK<<

 

W tym momencie w tabeli GPx koła jest Jakub Markowc…w historii naszego koła to najmłodszy lider 😊 …Gratki młodzieńcze 😊

Ale należy również zauważyć i pogratulować waleczności i trzeciej lokaty w tym momencie kolejnemu młodemu koledze Fabianowi Ziemba. Idzie nowe…😊

Gratulacje również kierujemy do wszystkich uczestników zmagań wędkarskich, zaliczanych do klasyfikacji GPx koła PZW nr 47 Gdynia Port.

Poniżej publikujemy zdjęcia z tej jakże udanej imprezy.

Autorem zdjęć jest nasza koleżanka Marzena Ziemba, na której zawsze możemy polegać…

 

Wkrótce widzimy się na kolejnej imprezie „Noc Lipcowa”…szczegóły już niebawem….do zobaczenia nad wodą…