Wspominając, idziemy do przodu

Tak było pięć lat temu…życzenia nadal aktualne.  Wspomnienia czasu ubiegłego nie przesłaniają nam obecnych i przyszłych celów…. Obyśmy wszyscy razem nie zatracili energii, którą wykorzystamy dla dobra naszej pasji, hobby, społeczności wędkarskiej i ochrony środowiska naturalnego. Przepełnia nas duma że nigdy wcześniej nasze koło nie było tak aktywne na rzecz społeczności jak teraz. W roku 2020 obchodzimy 65 lecie istnienia naszego koła…Koła PZW nr 47 Gdynia Port. Z okazji 65 lecia powstania naszego koła życzymy Wam wszystkiego dobrego w życiu osobistym oraz wielu sukcesów wędkarskich. Podziękowania dla Wszystkich, którzy przez te 65 lat wnieśli dobro i entuzjazm w działania naszego koła. Niech nam tego zazdroszczą wszyscy inni (…pozytywnie rzecz jasna zazdroszczą )Wspominamy również tych kolegów, którzy nie doczekali tej rocznicy…to byli wspaniali, wartościowi ludzie, nasi koledzy, nie często przyjaciele…mentalnie dalej są wśród nas…

Tego wszystkiego członkom koła i Wam życzymy!

Ładujemy akumulatory do dalszej społecznej aktywności….