Umarł Mistrz…niech żyje Mistrz :)

Umarł Mistrz…niech żyje Mistrz 😊

W dniu 20 maja 2023 roku na Kanale Piaskowym rozegrane zostały Mistrzostwa koła PZW 47 Gdynia Port w dyscyplinie spławikowej. Do rywalizacji w kategorii seniorów przystąpiło 15 zawodników, w tym trzech juniorów.  Pomimo bardzo słabej aktywności ryb w tym dniu swój kunszt wędkarski wykazało 10 zawodników. Ale najlepszym, który został Mistrzem koła na rok 2023 okazał się kolega Andrzej Żurek. Drugie miejsce zajął junior Fabian Ziemba, a trzecie miejsce zajął kolega Robert Ziemba. Zarząd koła Gdynia Port dziękuje ekipie techniczno-sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom rywalizacji.

Już dzisiaj zapraszamy członków naszego koła na kolejne zawody, które odbędą się nad jeziorem Kamień w dniach 16 – 18 czerwca 2023 roku. Zawody w formule „dwudniowych” będą rozegrane po raz pierwszy w historii naszego koła.

Poniżej publikujemy kompletne wyniki, zdjęcia i krótką relację filmową z zakończenia zawodów. W najbliższym czasie zamieścimy jeszcze pełną relację filmową z Mistrzostw koła PZW 47 Gdynia Port w dyscyplinie spławikowej.