Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Otwarte zawody gruntowe „Noc czerwcowa 2018” - relacja.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Za nami otwarte zawody gruntowe „Noc czerwcowa 2018”. Szczegóły w rozwinięciu artykułu...

SPONSORZY:

Na wstępnie serdecznie dziękujemy naszym sponsorom. Koło ze względu na ogrom działalności statutowej i stosunkowo niewielkim zasobom finansowym, nie jest w stanie zapewnić nagród na takim poziomie jak to ma miejsce dzięki Państwa wsparciu. Dziękujemy! 

Sponsorem głównym zawodów było Karasiowo. Dzięki życzliwości pana Tomasza najlepszy wędkarz zawodów (wraz z osobą towarzyszącą) będzie mógł spędzić dwa dni w tym urokliwym miejscu i zapolować na wielkie szczupaki oraz piękne karasie. Dodatkowo pulę nagród zasiliły dwa vouchery na 1-dniowe wędkowanie na tym wyjątkowym łowisku.

Najwyższej jakości przynęty wędkarskie ufundowały firmy: EkoBaits, B.Baits, Aller Aqua oraz Ekagro.

Sprzęt wędkarski ufundował najlepszy sklep wędkarski w Gdyni - wedkarski.com.

 

 

Jak to co roku bywa  Zarząd Koła PZW Gdynia Port zorganizował otwarte zawody gruntowe  pod nazwą „Noc czerwcowa 2018”.

Zbiórkę zaplanowaliśmy na godz. 17:00 przy stanicy Koła Gdynia Port. Po zapisach zawodnicy przystąpili do losowania stanowisk, samo losowanie przebiegło bardzo sprawnie i po krótkiej odprawie oraz zrobieniu pamiątkowego zdjęcia zawodnicy rozeszli się na wylosowane miejscówki. Łowiliśmy tylko z brzegu, bez wykorzystania środków pływających .

Ryby były tego dnia bardzo kapryśne ale zawodnikom to nie przeszkadzało w wyśmienitym nastroju gawędzili miedzy sobą oraz dzielili się wzajemnie swoimi doświadczeniami .Atmosfera była bardzo koleżeńska za co wszystkim serdecznie dziękuję.

W porze nocnej sędziowie zawodów w towarzystwie członków Społecznej Straży Rybackiej udali się na "obchód" jeziora celem sprawdzenia bezpieczeństwa, jak sobie radzą wędkarze i czy przestrzegają regulaminu zawodów oraz RAPR. Strażnicy dokonali kontroli stanowisk oraz czy wszyscy wędkarze posiadają dokumenty uprawniające do Amatorskiego Połowu Ryb dodam iż tej nocy było wielu wędkarzy którzy nie brali udziału w zawodach. Z przyjemnością miło mi poinformować że nie stwierdzono żadnych poważniejszych wykroczeń.

 

O godzinie 9:00 wszyscy zebraliśmy się w stanicy koła. Była chwila na odpoczynek, omówienie nocki i posiłek. Sędziowie w tym czasie ważyli ryby i podliczali punkty. Następnie nastąpiło odczytanie wyników i wręczenie nagród.

 

 

 

W zawodach wystartowało 43 zawodników a końcowa klasyfikacja wygląda następująco :

I miejsce : Ksawery Szymański

II miejsce : Łukasz Grabiec

III miejsce : Łukasz Drawc

IV miejsce: Wojtek Piotrowski

V miejsce: Przemysław Kozłowski

VI miejsce: Paweł Olesiejuk

VII miejsce : Cieślicki Jonasz i Trybowski Marcin

VIII miejsce : Sylwester Czapp

IX miejsce : Piotr Barwiński 

 

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za udział w zawodach. Już teraz zachęcamy też do udziału w kolejnych imprezach, które organizowane będą przez nasze koło. 21-22 lipca spotykamy się na nocnych zawodach "Noc lipcowa 2018" Szczegóły wkrótce.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.