Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Zawody wędkarskie „Spławik 2018” - relacja.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Za nami spławikowe mistrzostwa koła 2018. Relacja w rozwinięciu artykułu...

 

 

Puchary dla najlepszych zawodników i nagrody Prezydenta Miasta Gdynia ufundowane zostały z budżetu miasta. Pan Prezydent już kolejny raz wsparł działania naszego koła. Gadżety promujące miasto Gdynia oraz aktywny tryb życia przekazał Dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu - pan Marek Łucyk. Nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionego z kołem i bez dwóch zdań najlepszego sklepu wędkarskiego w Gdyni - wedkarski.com

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

 RELACJA:

Łatwo nie było. Żeby dojechać na czas, wstać musieliśmy razem z kogutami. Z Gdyni nad kanał śledziowy jest bowiem dobre 70 kilometrów, a rozpoczęcie zawodów przewidziane było na godzinę siódmą. Imprezę rozpoczęliśmy od zapisów i omówienia regulaminu zawodów. Następnie przystąpiliśmy do losowania stanowisk, a potem (już na wylosowanych miejscach) do szykowania sprzętu, zanęt i przynęt. Rywalizację rozpoczęliśmy o godzinie ósmej. Pogoda była stosunkowo ładna, ale bardzo silny wiatr praktycznie uniemożliwiał skuteczne wędkowanie. Zawodnicy łowili pojedyncze płocie, krasnopióry, okonie i nieduże leszcze.

 

Rywalizację zakończyliśmy o godzinie dwunastej. Po zebraniu sprzętu i posprzątaniu stanowisk udaliśmy się do centrum zawodów na ciepły posiłek. Następnie odbył się pokaz produktów firmy Lorpio. Poprowadził go Jacek Ziętarski - drużynowy mistrz Polski, zwycięzca wielu zawodów z cyklu Grand Prix Polski oraz brązowy medalista mistrzostw świata w wędkarstwie spławikowym. Jacek przy okazji pokazał nam jak prawidłowo przygotować zanętę.

Każdy z uczestników otrzymał też zestaw produktów tej firmy. 

 

Pokaz zorganizował sklep wędkarski wedkarski.com, który z tej okazji przekazał bony rabatowe -20% na wszystkie produkty Lorpio dostępne w sklepie dla każdego uczestnika pokazu.

Potem nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Zawody zdecydowanie wygrał Janusz Młynarczyk (2025 pkt). Drugie miejsce zajął Łukasz Drewe (1020 pkt), a trzeci był Adam Strzelecki (930 pkt). Na dalszych miejscach uplasowali się Krzysztof Szpiegowski, Łukasz Grabiec oraz (ex aequo 6 miejsce) Artur Kapica i Przemek Kozłowski. Jedynym startującym juniorem był mój syn - Maciek, który z racji braku konkurencji został spławikowym mistrzem koła w kat. junior. :)

W zawodach wystartowało 26 zawodników.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy na kolejne zawody. Z 9 na 10 czerwca odbędą się bowiem I Czerwcowe zawody nocne. 

Połamania kija, Marcin Tereszczenko. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.