Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Zawody spinningowe „Wiosenny Drapieżnik 2018” - relacja.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Za nami  zawody wędkarskie „Wiosenny Drapieżnik 2018”, które były jednocześnie Mistrzostwami Koła w Dyscyplinie Spinningowej. Relacja w rozwinięciu artykułu...

 

Podziękowania:

Patronat honorowy w zawodach objęła Starosta Wejherowski pani Gabriela Lisius. Pani starosta ufundowała również puchary dla najlepszych zawodników oraz wędkarza, który złowi największą rybę imprezy. Firma "Aspius Pro Fishing Outdoor" Sp. z o.o., która była sponsorem głównym zawodów przekazała voucher uprawniający do wyprawy wędkarskiej na łososie. To kolejna wspaniała nagroda (wcześniej otrzymaliśmy vouchery na wyprawę w poszukiwaniu sumów na Wiśle, wyprawę z przewodnikiem w poszukiwaniu bałtyckich troci czy szczupaków na Żarnowcu) ufundowana przez Pana Sebastiana Kalkowskiego dla naszego koła. Sprzęt wędkarski przekazał sklep wędkarski wedkarski.com oraz zarząd naszego koła. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Relacja:

Do rywalizacji przystąpiło 48 zawodników (w tym 3 juniorów oraz 1 pani). Łącznie z osobami towarzyszącymi, opiekunami dzieci oraz zabezpieczeniem logistycznym (zarząd koła) było nas prawie sześćdziesięciu. Zapisy rozpoczęliśmy o godzinie siódmej. Potem odbyła się krótka odprawa i zapoznanie z regulaminem. Do rywalizacji przystąpiliśmy o godzinie ósmej. Do wysokiej frekwencji wśród zawodników dopasowały się również ryby. Łowiliśmy sporo, ale głównie tak zwane pistolety, czyli szczupaki poniżej wymiaru ochronnego. Udało nam się też wyholować kilka ryb powyżej 50 centymetrów. Wędkarskie trofea uzupełniły okonie oraz pstrągi tęczowe.

O godzinie dwunastej zebraliśmy się na stanicy koła. Był czas na kawę, ciasto oraz grilla. Nie obyło się bez wędkarskiej gawędy. Sędziowie przystąpili natomiast do podliczania punktów. Potem nastąpiło odczytanie wyników i wręczenie nagród. Zawody wygrał Łukasz Grabiec (1160 pkt), który tym samym został Spinningowym Mistrzem Koła 2018 roku. Drugie miejsce zajął Marko Zoretić (1000 pkt.), a na trzecim miejscu uplasował się Jan Teleżyński (850 pkt). Kolejne miejsca zajęli Sylwester Czapp (800 pkt), Michał Szreder (500 pkt) oraz Andrzej Żurek (1800). Zarząd koła wyróżnił dodatkowo wędkarskim upominkiem Gabrysię Brylowską (jedyna przedstawicielka płci pięknej, która wystartowała w zawodach) oraz trzech juniorów.

 

Zdjęcie: nagroda główna - wyprawa na łososie.

Zdjęcie: spinningowy mistrz koła Gdynia Port Łukasz Grabiec.

Zdjęcie: Zdobywca 2 miejsca - Marko Zoretić.

ZdjęcieJan Teleżyński zajął 3 miejsce.

Zdjęcie: Marko złowił największą rybę zawodów. 

Zdjęcie: Jedyna przedstawicielka płci pięknej w stawce zawodników - Gabrysia Brylowska.

 Zdjęcie: nasi juniorzy.

Już niebawem kolejne zawody naszego koła. 19 maja odbędą się bowiem zawody spławikowe, które wyłonią Spławikowego Mistrza Koła 2018 roku.

Szczegóły wkrótce...

 

Pozdrawiam, Marcin Tereszczenko. 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.