Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Szkolenie SSR powiatu wejherowskiego 2018.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 10.02.2018 roku w siedzibie koła nr 80 Wejherowo Miasto odbyło się szkolenie strażników oraz kandydatów na strażników Społecznej Straży Rybackiej powiatu wejherowskiego. Szczegóły w rozwinięciu artykułu...

Gospodarzem szkolenia był nowo wybrany Wiceprezes ds. ochrony i zagospodarowania wód PZW okręgu Gdańsk kol. Adam Elwart. Szkolenie prowadzili: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Rybackiej  p. Ryszard Kamiński. Swoją obecnością zaszczycił nas również Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Wejherowie p. Michał Machnikowski. Uczestnikami szkolenia byli strażnicy oraz kandydaci na strażników SSR powiatu wejherowskiego w sile prawie pięćdziesięciu chłopa. 

Nasze koło reprezentowała mocna ekipa w składzie: Prezes Mirosław Olender, Komendant SSR koła Krzysztof Przychocki, Zbigniew Rosiński, Krzysztof Staszak, Janusz Bartecki, Marcin Sobociński, Marcin Bullmann i Marcin Tereszczenko.

Na wstępie Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSR podsumował wyniki SSR działającej na terenie województwa pomorskiego w 2017 rok. Kolejny raz Społeczna Straż Rybacka powiatu wejherowskiego uznana została za jedną z najlepszych w województwie pomorskim. 

Sporo było dyskusji na temat bezpieczeństwa strażników SSR. Jak wiemy strażnik podczas i w związku z wykonywaniem swoich obowiązków korzysta z ochrony prawnej przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Naruszenie nietykalności cielesnej strażnika jest przestępstwem zagrożonym karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat trzech, ale nie zwalnia nas to z zachowania szczególnej ostrożności podczas wykonywania kontroli.

Dowiedzieliśmy się też, że prowadzone są prace na szczeblu okręgu PZW, aby aktywni strażnicy SSR (o określonym stażu) zostali całkowicie zwolnieni z opłat za wędkowanie.

Następnie był czas na zadawanie pytań i dyskusję.

Przypominamy też, że cały czas trwa rekrutacja do SSR naszego koła. Szczegóły na ten temat znajdziecie TUTAJ (klik)

Fotorelacja (przepraszam za słabą jakość zdjęć):

 

 

Połamania kija i do zobaczenia nad wodą.

Marcin T.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.