Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Szkolenie SSR powiatu wejherowskiego 2018.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 10.02.2018 roku w siedzibie koła nr 80 Wejherowo Miasto odbyło się szkolenie strażników oraz kandydatów na strażników Społecznej Straży Rybackiej powiatu wejherowskiego. Szczegóły w rozwinięciu artykułu...

Gospodarzem szkolenia był nowo wybrany Wiceprezes ds. ochrony i zagospodarowania wód PZW okręgu Gdańsk kol. Adam Elwart. Szkolenie prowadzili: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Rybackiej  p. Ryszard Kamiński. Swoją obecnością zaszczycił nas również Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Wejherowie p. Michał Machnikowski. Uczestnikami szkolenia byli strażnicy oraz kandydaci na strażników SSR powiatu wejherowskiego w sile prawie pięćdziesięciu chłopa. 

Nasze koło reprezentowała mocna ekipa w składzie: Prezes Mirosław Olender, Komendant SSR koła Krzysztof Przychocki, Zbigniew Rosiński, Krzysztof Staszak, Janusz Bartecki, Marcin Sobociński, Marcin Bullmann i Marcin Tereszczenko.

Na wstępie Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSR podsumował wyniki SSR działającej na terenie województwa pomorskiego w 2017 rok. Kolejny raz Społeczna Straż Rybacka powiatu wejherowskiego uznana została za jedną z najlepszych w województwie pomorskim. 

Sporo było dyskusji na temat bezpieczeństwa strażników SSR. Jak wiemy strażnik podczas i w związku z wykonywaniem swoich obowiązków korzysta z ochrony prawnej przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Naruszenie nietykalności cielesnej strażnika jest przestępstwem zagrożonym karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat trzech, ale nie zwalnia nas to z zachowania szczególnej ostrożności podczas wykonywania kontroli.

Dowiedzieliśmy się też, że prowadzone są prace na szczeblu okręgu PZW, aby aktywni strażnicy SSR (o określonym stażu) zostali całkowicie zwolnieni z opłat za wędkowanie.

Następnie był czas na zadawanie pytań i dyskusję.

Przypominamy też, że cały czas trwa rekrutacja do SSR naszego koła. Szczegóły na ten temat znajdziecie TUTAJ (klik)

Fotorelacja (przepraszam za słabą jakość zdjęć):

 

 

Połamania kija i do zobaczenia nad wodą.

Marcin T.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.