Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Otwarte zawody gruntowe „Noc czerwcowa 2017” - relacja.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z 10 na 11 czerwca odbyły się otwarte zawody gruntowe „Noc czerwcowa 2017” Relacja w rozwinięciu artykułu...

 SPONSORZY:

Na wstępnie serdecznie dziękujemy naszym sponsorom. Koło ze względu na ogrom działalności statutowej i stosunkowo niewielkim  zasobom finansowym, nie jest w stanie zapewnić nagród na takim poziomie jak to ma miejsce dzięki Państwa wsparciu. Dziękujemy! 

 

 RELACJA:

Na stanicy koła zebraliśmy się przed godziną siedemnastą. Każdy uczestnik odebrał identyfikator, a później przystąpiliśmy do losowania stanowisk. Zanim rozeszliśmy się wędkować w kilku żołnierskich słowach Prezes Mirosław omówił regulamin zawodów.

 

Na stanowiskach byliśmy przed osiemnastą. Po rozłożeniu sprzętu, przygotowaniu przynęt i zanęt przystąpiliśmy do rywalizacji. Zawody nocne to impreza dość specyficzna. Wyniki są tu oczywiście ważne, ale jeszcze ważniejsza staje się integracja naszej wędkarskiej społeczności. Jest czas na gawędę, wspólne grillowanie czy wychylenie kieliszeczka domowej naleweczki. Tego dnia obowiązkowym punktem programu było też oglądanie/słuchanie meczu piłkarskiego. Jak pewnie wszyscy wiecie Polska pod wodzą Lewego pokonała 3-1 Rumunów. 

Pod względem łowionych ryb zawody były stosunkowo udane. Złowiliśmy dwa karpie, sporo leszczy i płotek, a także kilka linów. Oprócz umiejętności stricte wędkarskich do sukcesu niezbędne też było szczęście w losowaniu.  Punktowali praktycznie tylko zawodnicy, którzy zajęli stanowiska do przewężenia. Pozostali, którzy siedzieli na "głębokiej wodzie" głównie wpatrywali się w sygnalizatory. Warto chyba przed zawodami lipcowymi pochylić się nad tym problemem i dokonać modyfikacji części wydzielonych stanowisk... 

Do rywalizacji przystąpiło 36 wędkarzy. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mikołaj Jultuszewski. Warto zauważyć, że Mikołaj raczej preferuje spinning, a czerwcowe zawody były jego debiutem w kole. Niech to będzie impuls dla tych z was, którzy zastanawiają się czy brać udział w naszych imprezach. Drugie miejsce zajął weteran i stały bywalec Mietek Czwartnicki. Ostatnie miejsce na podium przypadło przedstawicielowi naszego sponsora Łukaszowi Grabiec. Kolejne miejsca zajęli Łukasz Wincenciak, Marcin Nath oraz Franek Borysiak. Franek po tegorocznych wyborach sprawozdawczo-wyborczych zrezygnował z funkcji w zarządzie i może tym samym startować w zawodach koła.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i już teraz zapraszamy na kolejne zawody gruntowe, które odbędą się w terminie 15-16 lipca. Przepraszamy też, że relacja z zawodów ukazała się tak późno. Było to spowodowane problemami z naszą stroną internetową. 

Połamania kija i do zobaczenia nad wodą. Marcin T.

Zdjęcia: Sylwek, Sobota, Marcin T.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.