Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Zawody spławikowe „Spławik 2017” - relacja.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

20 maja odbyły się zawody wędkarskie "Spławik 2017", które były jednocześnie spławikowymi mistrzostwami koła Gdynia Port. Relacja w rozwinięciu artykułu...

 

Puchary dla najlepszych zawodników i nagrody Prezydenta Miasta Gdynia ufundowane zostały z budżetu miasta. Pan Prezydent już kolejny raz wsparł działania naszego koła. Gadżety promujące miasto Gdynia oraz aktywny tryb życia przekazał Dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu - pan Marek Łucyk. Sponsorem głównym imprezy był Decathlon Rumia. Dzięki uprzejmości Dyrektor sklepu pani Olgi Niezgoda oraz specjalistce do spraw marketingu lokalnego i social media pani Karolinie Willma otrzymaliśmy bony podarunkowe na kwotę 400 PLN. Sprzęt wędkarski oraz puchar dla najmłodszego zawodnika do puli nagród dorzucił zarząd koła. Jak zwykle przy organizacji zawodów liczyć mogliśmy na wsparcie zaprzyjaźnionego z kołem i bez dwóch zdań najlepszego sklepu wędkarskiego w Gdyni - wedkarski.com

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Nad jeziorem zabraliśmy się o godzinie siódmej. Po krótkiej odprawie i losowaniu stanowisk zawodnicy przystąpili do rozkładania sprzętu oraz przygotowywania przynęt/zanęt wędkarskich. Rywalizację rozpoczęliśmy o godzinie ósmej. Do zawodów przystąpiło 30 zawodników. Wśród nich trzech juniorów oraz (co niestety zdarza się rzadko) przedstawicielka płci pięknej - Gabriela Brylowska. Dziękujemy za udział w zawodach i oczywiście zapraszamy częściej. Pozostałe Panie zachęcamy do brania przykładu z Gabrysi. Jak zwykle na zawodach koła rywalizacja odbywała się w miłej i przyjemnej atmosferze. Dopisała nam również pogoda. Punktowali zawodnicy, którzy nastawili się na niewielkie ryby. Nic co mogłoby wygiąć wędzisko na końcu zastawów się nie pojawiło.

Jak widać oprócz spławikowych mistrzostw koła odbył się też konkurs o tytuł Mister Olympia koła Gdynia Port. Nie mnie oceniać kto go wygrał... :)

Wędkowanie zakończyliśmy o godzinie dwunastej trzydzieści. Po sygnale kończącym zawody skład sędziowski udał się na stanowiska i zważył ryby. Wszystkie oczywiście wróciły do wody. Następnie udaliśmy się do stanicy koła. Tam zjedliśmy ciepły posiłek, a następnie ogłoszone zostały wyniki. Najlepsi otrzymali puchary oraz nagrody. Tradycją na zawodach spławikowych jest, że wygrywa je Andrzej Żurek, który tym razem również był bezkonkurencyjny. Drugi był Grzegorz Skowierzak, a na ostatnim stopniu podium stanął Kazimierz Poprawski. Pełna lista zawodników wraz z wynikami dostępna jest na końcu relacji.

 

Kolejne zawody już niebawem. Z 10 na 11 czerwca odbędą się nocne zawody gruntowe „Noc czerwcowa 2017”. Będą to zawody otwarte. Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam, Marcin T.

Zdjęcia: Krzysztof Przychocki, Marcin Sobociński

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.