Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków koła Gdynia Port

Sylwester Ostapiak włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dni 3 lutego 2017 roku w sali konferencyjnej Zarządu Portu Gdynia odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków koła nr 47 Gdynia Port. Przybyłych gości oraz członków koła powitał Prezes kol. Mirosław Olender. Z ramienia ZO PZW Gdańsk gościliśmy kol. Andrzeja Rzędowskiego - Wiceprezesa ds. Sportu ZO. W skład prezydium zebrania weszli koledzy Mirosław Olender, Franciszek Borysiak, Krzysztof Kwasiborski oraz Krzysztof Przychocki.

Przewodniczącym zgromadzenia wybrano kol. Mirosława Olender, a funkcję sekretarza objął kol. Franciszek Borysiak.

 

Minutą ciszy uczciliśmy wszystkich kolegów, którzy z naszego grona odeszli do „krainy wiecznych łowów”
Realizując porządek zebrania wybrano do komisji mandatowo-wyborczej kolegów: Sobociński Marcin, Widelski Piotr, Staszak Krzysztof.
Do komisji Uchwał i Wniosków wybrano kolegów: Rosiński Zbigniew, Dębski Jakub, Bogucki Jakub.
W skład komisji Skrutacyjnej wybrani zostali koledzy:  Szpiegowski Krzysztof, Płotka Jan, Głowacki Marian.
Zgromadzonych zapoznano z następującymi materiałami niezbędnymi do odbycia zebrania: Sprawozdanie Zarządu koła z działalności w 2016 roku oraz za całą kadencję 2013-2016, sprawozdanie Sądu Koleżeńskiego, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, sprawozdanie Rzecznika Dyscyplinarnego, sprawozdanie Społecznej Straży Rybackiej.
Na wniosek Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej uczestnicy zebrania udzielili jednogłośnie absolutorium ustępującemu Zarządowi. Następnie odbyły się wybory do nowych władz i ogranów koła Gdynia Port. Prezesem koła ponownie został wybrany kol. Mirosław Olender. Do Zarządu wybrani zostali koledzy: Janusz Bartecki, Jakub Bogucki, Sylwester Ostapiak, Krzysztof Przychocki, Zbigniew Rosiński, Marcin Sobociński, Krzysztof Staszak, Krzysztof Kwasiborski.
W skład Komisji Rewizyjnej wybrani zostali koledzy: Damaszke Łukasz, Skarżyński Adrian, Żurawski Piotr.
Do Sądu Koleżeńskiego wybrano kolegów: Czwartnicki Mieczysław, Przychocki Stanisław, Kapuściński Dariusz.
Delegatami na XXXI Okręgowy Zjazd PZW Gdańsk zostali: Mirosław Olender, Krzysztof Staszak, Sylwester Ostapiak. Na ich zastępców wybrano kol.: Zbigniew Rosiński, Krzysztof Przychocki.
Zebrani zatwierdzili następnie Plan Pracy i Imprez, Preliminarz Budżetowy koła na 2017 rok.  Zatwierdzono również następujące wnioski uczestników zebrania skierowane do ZO PZW Gdańsk:
- poczynić starania o poprawę dostępu do wód PZW na terenie okręgu.
- zlikwidować wymiar ochronny dla płoci na wodach PZW okręgu gdańskiego.
- wyjaśnić, czy rzeka Brda jest zarybiana pstrągiem potokowym i lipieniem i z jaką częstotliwością, oraz jak często jest zarybiana jaziem.
- przedłużyć zakaz zabierania ryb drapieżnych z jeziora Kamień na 2018 rok.

Przedstawiciel Okręgu kol. Andrzej Rzędowski wręczył przyznaną przez okręgową Radę ds. Młodzieży dla koła szklaną statuetkę „Za zasługi na rzecz dzieci i młodzieży”,  kolega Krzysztof Przychocki otrzymał piękne „podziękowanie za wkład pracy w ochronę i zagospodarowanie wód okręgu gdańskiego”.
Wręczone zostały również nagrody dla najlepszych zawodników koła w 2016 roku. "Wędkarzem Roku” został kolega Piotr Żurawski. Na tym zebranie zakończono. Poniżej zamieszczamy pełne sprawozdanie Zarządu koła Gdynia Port:

Sprawozdanie Zarządu koła Gdynia Port...KLIK...

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.