Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Zawody podlodowe 2017 - relacja.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

18 lutego br. nad jeziorem Kamień odbyły się zawody podlodowe „Zimowe łowy 2017”. Relacja w rozwinięciu artykułu...

Fundatorem nagród w zawodach podlodowych był zaprzyjaźniony z kołem sklep wędkarski wędkarski.com.

Serdecznie dziękujemy!

 

Zawody te były jednocześnie mistrzostwami koła w dyscyplinie podlodowej, a zdobyte punkty wliczały się do klasyfikacji Gran Prix koła 2017 roku

Pierwsi zawodnicy oraz organizatorzy nad jeziorem stawili się przed godziną ósmą. Po zapisach, omówieniu warunków bezpieczeństwa i przedstawieniu regulaminu weszliśmy na lód i przystąpiliśmy do wędkowania. Mimo ocieplenia lód okazał się bezpieczny i miał powyżej 30 centymetrów.

zdjęcie: Mateusz zamiast wędkować ... nagrywał film, więc miejsce poza top 5 szczególnie nie dziwi. :)  

 zdjęcie: niektórzy bezpiecznie na lodzie czuli się tylko w pobliżu pomostu. :)

Część główna zawodów trwała do godziny 11.30, a następnie udaliśmy się do stanicy koła na poczęstunek. Była kawka, gorąca herbata, pączki, oraz kiełbaski na ciepło. Hitem godnym samej Magdy Gessler okazał się żurek w wykonaniu Krzysztofa Sztaszaka. Palce lizać. Po posiłku sędziowie zawodów podsumowali punktację, a następnie przystąpili do odczytania wyników i wręczenia nagród. Najlepszy tego dnia okazał się Grzegorz Skowierzak. Na drugim stopniu podium zameldował się Łukasz Derlecki, a trzeci był Marian Przychocki. Kolejne miejsca zajęli Piotr Lisewski i Piotr Wasiński.

zdjęcie: najlepszy zawodnik - Grzegorz Skowierzak.

zdjęcie: drugie miejsce przypadło Łukaszowi Derleckiemu.

zdjęcie: Marian z klanu Przychockich był trzeci.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność i uczestnictwo w zawodach. Zapraszamy Was też na kolejne zawody, które odbędą się pod koniec kwietnia. Będą to Zawody spinningowe „Wiosenny Drapieżnik 2017”. O szczegółach powiadomimy Was na stronie koła.

Połamania kija i do zobaczenia nad wodą.

Marcin T. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.