Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Sprzątanie brzegów jeziora Kamień - relacja.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

17 września 2016 roku odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie połączone ze sprzątaniem brzegów jeziora Kamień.

Jak zwykle przy tego typu akcjach frekwencja była mizerna. Wraz z zarządem koła i osobami, które do koła nie należą na czynie społecznym stawiło się 26 osób (koło liczy ponad 700 członków). Pozwolę sobie przypomnieć, że w Statucie PZW jest taki oto zapis: "Do kompetencji zwyczajnego walnego zgromadzenia członków koła należy zobowiązywanie członków koła do wykonywania pracy na rzecz koła lub wniesienia ekwiwalentu". Szkoda, że nikt tego zapisu nie respektuje, bo wtedy zapewne byłoby nas więcej. To raptem jeden dzień w roku kiedy prosimy Was o pomoc... 

Na stanicy zebraliśmy się o godzinie 08.00. Po krótkiej odprawie podzieliliśmy się na grupy, a następnie (wyposażeni w worki i ochronne rękawice) udaliśmy się zbierać śmieci w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Kamień. Uzbieraliśmy kilkanaście dużych (120 litrowych) worków, kilka opon czy zniszczony sprzęt kempingowy. 

 

zdjęcie: odprawę rozpoczęliśmy od ... kawki i pączka. :)

zdjęcie: śmieci z przeciwnego brzegu do kontenera transportowaliśmy łódką.

Po zakończeniu sprzątania i powrocie na stanicę odbyła się krótka odprawa do zawodów wędkarskich. Następnie zawodnicy rozeszli się na stanowiska i przystąpili do rywalizacji. Ponownie na stanicy koła zebraliśmy się o godzinie 14.00 gdzie po spożyciu ciepłego posiłku nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

zdjęcie: Młynek stwierdził, że hamburgery przygotowane przez Krzyśka Staszaka smakują mu bardziej niż te z McDonalda.

Zawody wygrał Janusz Młynarczyk. Drugie miejsce zajął Konrad Konf, a na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Buszka. Czwarte miejsce zajął senior koła Wiesław Walerowicz, a grono laureatów zamknął Daniel Cegiełka. Gratulujemy.

zdjęcie: zwycięzca zawodów Janusz MŁYNEK Młynarczyk.

 zdjęcie: Konrad Konf zajął miejsce drugie.

 zdjęcie: trzeci był Krzysiek Buszka (przepraszam za słabą jakość).

zdjęcie: każdy uczestnik otrzymał gadżety od firmy Eko Dolina Sp. z o.o.

Na koniec chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli i pomogli nam posprzątać brzeg naszego jeziora. Panie i Panowie chapeau bas!

Dziękujemy też firmie Eko Dolina Sp. z o.o., która ufundowała zestawy gadżetów dla uczestników oraz Gminie Szemud za udostępnienie i wywóz kontenera na śmieci.


Przed nami ostatnie tegoroczne zawody. 08 października odbędą się otwarte zawody spinningowe o puchar Prezesa, na które już teraz serdecznie Was zapraszamy. Sponsorem głównym zawodów w ramach akcji "Rusz się" będzie firma Regatta. Szczegóły wkrótce.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.