Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Czerwcowe zawody nocne - relacja

Kaszubska Mucha włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

W dniach 11-12 czerwca odbyły się Czerwcowe zawody nocne. Relacja z imprezy w rozwinięciu artykułu.

 

Jak to co roku bywa  Zarząd Koła PZW Gdynia Port zorganizował zawody gruntowe dla członków koła pod nazwą „I Czerwcowe zawody nocne”.

O godz. 18:00 zawodnicy spotkali się przy stanicy Koła Gdynia Port. Po zapisach, które przebiegły bardzo sprawnie i krótkiej odprawie zawodnicy rozeszli się na wcześniej upatrzone miejscówki. Łowiliśmy tylko z brzegu, bez wykorzystania środków pływających a także łódek zanętowych.

Ryby były tego dnia bardzo kapryśne ale zawodnikom to nie przeszkadzało w wyśmienitym nastroju gawędzili miedzy sobą oraz dzielili się wzajemnie swoimi doświadczeniami.Atmosfera była bardzo koleżeńska za co wszystkim serdecznie dziękuję.

W porze nocnej sędziowie zawodów w towarzystwie członków Społecznej Straży Rybackiej udali się na "obchód" jeziora celem sprawdzenia bezpieczeństwa, jak sobie radzą wędkarze i czy przestrzegają regulaminu zawodów oraz RAPR. Strażnicy dokonali kontroli stanowisk oraz czy wszyscy wędkarze posiadają dokumenty uprawniające do Amatorskiego Połowu Ryb dodam iż tej nocy było wielu wędkarzy którzy nie brali udziału w zawodach. Z przyjemnością miło mi poinformować że nie stwierdzono żadnych uchybień.

O godzinie 9:00 wszyscy zebraliśmy się w stanicy koła. Była chwila na odpoczynek, omówienie nocki i posiłek. Sędziowie w tym czasie ważyli ryby i podliczali punkty. Następnie nastąpiło odczytanie wyników i wręczenie nagród.

 

 

 

Wyniki zawodów:

1 miejsce 

Czwartnicki Mieczysław  2825 pkt

 

 największa ryba Karp-1800 pkt

 

2 miejsce

Grabiec Łukasz 2290 pkt

 

i była to druga co do wielkości ryba Lin-965 pkt

3 miejsce 

Trybowski Marcin 1690 pkt

 

 

4 miejsce 

Muła Krzysztof 1520 pkt

 

trzecia co do wielkości ryba Leszcz

 

5 miejsce

Żurawski Piotr 1170 pkt

 

6 miejsce

Kawka Kazimierz 1110 pkt

 

7 miejsce

Poprawski Kazimierz 985 pkt

8 miejsce

Zając Tomasz 340 pkt

9 miejsce

Walerowicz Wiesław 265 pkt

10 miejsce

Kapuściński Dariusz 235 pkt

11 miejsce 

Przychocki Dawid 95 pkt

 

Oraz nagroda dla "Najstarszego zawodnika zawodów"

 

 

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za udział w zawodach. Już teraz zachęcamy też do udziału w kolejnych imprezach, które organizowane będą przez nasze koło. 16-17 lipca spotykamy się na II Lipcowych Zawodach Nocnych. Szczegóły wkrótce.

 

 

Komentarze   

0 #2 Kaszubska Mucha 2016-06-16 20:01
Cieszę się że mogę coś zrobić dla Koła ale o wygryzaniu kogokolwiek nie ma mowy.Wiesz doskonale Marcinie że jesteś niezastąpiony na tym stanowisku.
Pozdrawiam.
Cytować
0 #1 Marcin T. 2016-06-16 18:47
Debiut masz Marcin za sobą... lada chwila mnie z etatu wygryziesz. :)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.