Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka - zaproszenie.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zarząd Koła PZW Gdynia Port oraz sklep wędkarski wedkarski.com serdecznie zapraszają wszystkich młodych adeptów wędkarstwa  na zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka. Szczegóły w rozwinięciu artykułu. 

 

Patronat honorowy nad imprezą objął Ryszard Kalkowski – Wójt Gminy Szemud.

 

Zawody z okazji Dnia Dziecka organizowane są dla najmłodszych wędkarzy. Nie wprowadzamy wieku minimalnego, ale każdy zawodnik powinien być w stanie samodzielnie zarzucić zestaw, utrzymać wędkę w rękach oraz zaciąć rybę.  Przy pozostałych czynnościach dopuszcza się pomoc opiekuna. W zawodach może wziąć udział również młodzież do 16 lat włącznie. Zawody są otwarte, więc uczestnicy czy też ich opiekunowie nie muszą należeć do naszego koła wędkarskiego.

Każdy zawodnik startuje pod opieką osoby pełnoletniej.

 

·         Termin zawodów: 04 czerwca 2016 rok.

·         Dyscyplina zawodów: spławikowa (1 wędka).

·         Forma zawodów: zawody towarzyskie na żywej rybie.


Ryby przechowujemy w stanie żywym w odpowiedniej siatce (zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb). Po zakończeniu zawodów i zważeniu ryb przez skład sędziowski ryby wypuszczamy do wody. Złowione ryby niewymiarowe lub będące pod ochroną muszą być natychmiast i z należytą ostrożnością wypuszczone do wody.

Miejsce zbiórki: Jezioro Kamień sektor B 1 ( patrz mapka poniżej). 

ROZKŁAD JAZDY:

• godz. 9.00 - zbiórka,

• godz. 9.00 - 9.30 - odprawa, wytyczne do zawodów, zapoznanie z regulaminem, losowanie stanowisk.

• godz. 9.30 - rozpoczęcie zawodów,

• godz. 12.00 - koniec  zawodów spławikowych

Po zakończeniu zawodów udajemy się do stanicy na ciepły posiłek. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje.

Następnie odbędzie się ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i upominków oraz wspólne zdjęcie.

 

Wpisowe: Dzieci udział bezpłatny, opiekun 15 PLN.

Zapisy w terminie do 03.06.2016 r. do godz. 18.00 przyjmują:

 

Sklep wedkarski.com, ul. Łużycka 1/3, 81-537 Gdynia tel. kom. 668-025-859.

Mirosław Olender: tel. kom. 668-025-760.

Sylwester Ostapiak: tel. kom 668-022-922.

 

Serdecznie zachęcamy Was do uczestnictwa.

 

SPONSORZY IMPREZY/ATRAKCJE (będziemy na bieżąco aktualizować):

Sklep wędkarski wedkarski.com jest głównym sponsorem zawodów i ufundował nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. Nasze zawody wsparły dodatkowo firmy Mikado, Jaxon oraz Dragon.

Akwarium Gdyńskie ufundowało jako nagrody bilety wstępu do Akwarium dla zwycięskiej trójki.

Firma LYTEBOAT udostępni dwie swoje ultra lekkie łódki wędkarskie, więc każdy chętny będzie mógł do woli nimi pływać po jeziorze Kamień.

PATRONAT MEDIALNY

Pomorski Przewodnik Wędkarski oraz kanały Wędkarskie Eskapady i Kaszubska Mucha przygotują relację foto i wideo z imprezy. Każdy z młodych zawodników będzie mógł potem obejrzeć film ze swoim udziałem na kanale YouTube, a być może również udzielić wywiadu w trakcie trwania zawodów. :)

Park Trampolin JUMPCITY przekazał dla dzieci biorących udział w zawodach 3 zaproszenia na zajęcia dla dzieci JUMPCITY Junior. Są to ćwiczenia na trampolinach prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Szczegóły dotyczące tych zajęć znajdziecie tutaj (klik).

 

Każdy uczestnik zawodów wędkarskich będzie miał okazję zapisania się na wycieczkę do Portu Wojennego Gdynia oraz zwiedzania Okrętów Rzeczpospolitej Polskiej. Termin wycieczki oraz wszystkie szczegóły z nią związane podamy Wam podczas zawodów wędkarskich w dniu 04 czerwca 2016 roku. 

Hotel Victoria znajdujący się w miejscowości Bolszewo przekazał dla naszych młodych zawodników 5 darmowych voucherów do AQUAPARKU (klik)

Firma PitStop-Gdańsk przekazała 2 vouchery na przejazd gokartem (single race) do wykorzystania przez jednego z zawodników na najdłuższym i najszybszym torze kartingowym na Pomorzu przy Stadionie Energa Gdańsk.

 

Do grona sponsorów dołączyła Żegluga Gdańska Sp.zo.o. Pan Prezes Jerzy Latała przekazał nam 2 darmowe bilety na rejs tramwajem wodnym na trasie Gdynia - Hel - Gdynia.

Do grona sponsorów dołączyło Kino Helios Gdynia. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Iwony Grabowskiej otrzymaliśmy 10 biletów do kina na dowolne filmy 2D.

Muzeum Emigracji w Gdyni udostępni 10 bezpłatnych biletów wstępu na wystawę stałą do wykorzystania do końca tego roku.

Decathlon Rumia ufundował bon podarunkowy w kwocie 100 PLN.

Wejherowskie Centrum Kultury ufundowało dwa podwójne zaproszenia na Poranki Muzyczne dla dzieci.

POLICJA

W imprezie udział wezmą funkcjonariusze z komisariatu Policji w Szemudzie. Jako atrakcja dla dzieci, a nie patrol interwencyjny. 

AMKS  TORNADO  GDYNIA

Miło nam poinformować, że dzięki uprzejmości pana Jana Tarasiuka po zawodach spławikowych na stanicy koła odbędzie się prezentacja modeli. Będą zdalnie sterowane śmigłowce, motorówki, samochody, samolot oraz dron. Pokazy przeprowadzą członkowie Amatorskiego Modelarskiego Klubu Sportowego Tornado Gdynia.

 

 Największy park przygody w Polsce Adventure Park Gdynia Kolibki przekazał zestaw voucherów na różne atrakcje dla biorących udział w zawodach dzieci.

Swoją obecność na zawodach z okazji Dnia Dziecka zapowiedział Komendant powiatowy straży rybackiej pan Adam Elwart. Komendant zobowiązał się również przekazać 150 złotych na nagrody dla młodych uczestników. 

 

STRAŻ POŻARNA

 

W imprezie udział weźmie też zastęp straży pożarnej.

Morski Gdynia Port przekazał dla uczestników zestaw gadżetów (koszulki, breloczki, kubki, pendrive, czapeczki itp.).

Zaraz po wędkowaniu na stanicy koła odbędzie się pokaz zorganizowany przez Junior Lifeguards – wodne wychowanie - "Bezpieczeństwo nad wodą i pierwsza pomoc".

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.