Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2016 - sponsor imprezy.

Marcin T. włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Udało nam się pozyskac sponsora, który wesprze nasze zawody wędkarskie. Szczegóły w rozwinięciu artykułu.

 

Dzięki uprzejmości Dyrektor Sklepu Decathlon Rumia pani Olgi Niezgoda nasze koło otrzymało karty podarunkowe upoważniające do zakupów w sieci Decathlon na łączną kwotę 600 PLN (200, 100, 100, 100, 50 i 50). Karty te przeznaczone zostaną na nagrody w Spławikowych Mistrzostwach Koła, które 21 maja 2016 roku rozegramy nad jeziorem Kamień.

Zachęcamy Was też do odwiedzenia sklepu w Rumi (ulica Grunwaldzka 110) gdzie od listopada ub.r. znów otwarty jest dział wędkarski. Dostaniecie tam wędki, kołowrotki, drobne akcesoria wędkarskie (żyłki, plecionki, haczyki, spławiki, koszyki zanętowe, gotowe zestawy spławikowe, przynęty spinningowe), a także przynęty (pellety czy kulki proteinowe) i zanęty (zanęty sypkie, dodatki do zanęt, atraktory) czyli wszystko to co na wędkarską wyprawę jest niezbędne.

Zaglądajcie też na stronę Decathlon Rumia na facebooku (KLIK). Polubcie i śledzcie, a na pewno znajdziecie tam sporo informacji o wędkarstwie i promocjach na artykuły wędkarskie.

Przypominamy też, że Spławikowe Mistrzostwa Koła wsparł Dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu pan Marek Łucyk, który ufundował puchary oraz zestawy gadżetów promujące GCS oraz miasto Gdynia.

Szczegóły dotyczące zawodów przeczytac możecie tutaj: Spławikowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie (klik).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.