Krzysztof Szpiegowski i jego łosoś 109 cm.
Prezes koła Mirosław Olender
Jezioro Kamień - opiekun koło Gdynia Port
Marcin Tereszczenko
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2015
Wiceprezes koła Krzysztof Przychocki
Sebastian Rzytki z mamuśką z Kamienia
Marcin Bullmann
Otwarte zawody z okazji 60 lecia koła Gdynia Port
Spławikowe Mistrzostwa koła Gdynia Port 2015
Zwycięzca otwartych lipcowych zawodów nocnych - Sylwester Czapp
Marcin Waliński z karpiem złowionym na otwartych lipcowych zawodach nocnych 2016
Otwarte lipcowe zawody nocne 2016
Krzysztof Buszka
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka 2016
Marcin Sobociński - członek zarządu
Krzysztof Szpiegowski
Łukasz Wincenciak zwycięzca zawodów "Wiosenny Drapieżnik 2017"

 

Egzamin na Kartę Wędkarską
Egzamin możecie zdawać od pon-pt w godz. od 9.00 do 18.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00 w Sklepie wedkarski.com w Gdyni Redłowie ul. Łużycka 1/3. Tam też otrzymacie wszelkie info. dot. naszego koła.

Zgodnie ze Statutem PZW § 12 ust.1 pkt 3 oraz Uchwałą XXXI Zjazdu PZW składka „Wpisowe” obowiązuje nowowstępujących do PZW oraz  tych wędkarzy, którzy nie opłacili składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w terminie do 30 kwietnia danego roku. 

Członkowie naszego koła są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW). Prosimy zwróćcie na to uwagę, bo nie każde koło tak ma!


UWAGA!!! Ważna informacja dla użytkowników pzwgdyniaport.pl Wszyscy użytkownicy (aby korzystać w pełni z serwisu) muszą ponownie zarejestrować się na naszej stronie. Jest to podyktowane względami technicznymi. Za utrudnienia przepraszamy.


 

Przyłącz się do nas

włącz . Opublikowano w Zarząd koła Gdynia-Port informuje

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Zarząd Koła Gdynia Port kadencji 2009 - 2012
Prezes Koła: Mirosław Olender
Vice – Prezes ds. Sportu: Jarosław Ryszka
Vice – Prezes ds. Młodzieży: Sylwester Ostapiak
Sekretarz : Franciszek Borysiak
Skarbnik: Krzysztof Staszak
Gospodarz Koła: Kazimierz Gapiński  +19.02.2012 r.
Rzecznik dyscyplinarny: Janusz Bartecki
Członek Zarządu: Marek Wiśniewski
Członek Zarządu: Krzysztof Przychocki

 

 

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący: Przemysław Hołowczyc

Z-ca Przewodniczącego: Łukasz Damaszke

Sekretarz: Adrian Skarżyński

Członek: Jan Wojewódka

 

Sąd Koleżeński Koła:

Przewodniczący: Krzysztof Orłowski

Sekretarz: Sławomir Niedźwiecki

Członek: Krzysztof Berlik

 

Komendant SSR: Krzysztof Przychocki

 

 Delegaci na Zjazd Okręgowy kadencji 2009. -2012.

Sylwester Ostapiak

Mirosław Olender

Zastępca Delegata:

Jarosław Ryszka

 

Koło PZW Gdynia Port” powstało w 1955 roku. Nasze koło jest jednym z 77 działających na terenie Okręgu gdańskiego. W roku 2011 koło zrzeszało 667 członków.Był to kolejny rok wzrostu liczby członków Koła Gdynia Port. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie, które pozwala nam realizować cele strategiczne z korzyścią dla wędkarzy.

Zapraszamy wędkarzy i kandydatów na wędkarzy do odwiedzenia naszej siedziby: Gdynia ul. Rotterdamska 13 (w pierwszą środę miesiąca) i w sklepie wędkarskim Wedkarski.com w Gdyni przy ul. Łużycka 1/3 ( pon.- pt. 9.00 – 18.00 sob. 9.00- 15.00), a internautów do odwiedzania naszej strony internetowej pzwgdyniaport.pl

Poniżej przedstawiamy mapkę z lokalizacją Sklepu wędkarskiego Wedkarski.com


Wyświetl większą mapę
 

W chwili obecnej jesteśmy opiekunami jeziora Kamień k/Gdyni, które jest w dyspozycji ZO PZW Gdańsk. Czynimy starania aby nasze jezioro, było "łowiskiem flagowym" w ramach podstawowych opłat wędkarskich obowiązujących w naszym Okręgu.

 

 W 2009 roku opis naszego jeziora został opublikowany wraz z mapą najlepszych polskich łowisk w kolorowym dodatku  do Gazety Wyborczej pt. „Jedziemy na ryby”

 

Corocznie organizowane są zawody i wycieczki wędkarskie dla zaawansowanych i początkujących wędkarzy.

 Informacje dotyczące imprez:

Mirosław Olender: tel. kom. 668-025-760

Jarosław Ryszka: tel. kom. 668-026-658

Sylwester Ostapiak: tel. kom 668-022-922

 

Członkowie Zarządu pracują w komisjach: Egzaminacyjnej, Organizacyjnej, Gospodarczej, Młodzieżowej i Kapitanacie Sportowym Koła, które są otwarte dla wszystkich członków koła z inicjatywą i chęcią do pracy społecznej Zarząd Koła „Gdynia Port” jest otwarty na wszelkie inicjatywy sprzyjające rozwojowi wędkarstwa.

  

Koło utrzymuje się w ścisłej czołówce najaktywniejszych  Kół do których warto należeć.

Od XV-tu lat prowadzimy całoroczne Szkółki Wędkarskie dla najmłodszych. Późną jesienią i zimą organizuje zajęcia teoretyczne w siedzibie koła w Gdyni przy ul. Rotterdamskiej 13, a od wiosny do jesieni praktyczne nad wodą. Preferowane są wszystkie metody spławikowo- gruntowe, spinning, mucha oraz dyscyplina rzutowa, chęć poszerzania wiedzy o środowisku naturalnym i szacunek do przyrody.  

 

Jeżeli jesteś na rybkach nad naszym jeziorem Kamień i zauważyłeś nieprawidłowości, to zadzwoń:
Krzysztof Przychocki - 668-025-674
Komendant Społecznej Straży Rybackiej
Koło PZW Gdynia Port

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

 Koło PZW Gdynia PORT

ul. Rotterdamska 13
(w pierwszą środę miesiąca)
Gdynia

 Sklep wedkarski.com.

ul. Łużycka 1/3
pon.- pt. 9.00 – 18.00
sob. 10.00- 15.00
Gdynia

telefon: 668-025-859

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.